Filmy dziecko, satyra

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje dziecko, satyra. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Program to amerykańskie show telewizyjne składające się z kilku skeczy w wykonaniu stale współpracującej grupy komików, jednego gościa - znanej osoby ze świata showbiznesu oraz zaproszona grupa muzyczna.
Serial opowiada historie Petera Griffina i jego nie do końca zwyczajnej rodziny z amerykańskiej klasy średniej. Lois, kochająca żona Petera, codziennie walczy o utrzymanie odrobiny normalności w ich życiu. Mają oni trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko pragnie być zauważoną, 13-letniego syna Chrisa, najlepszego w całodniowym obijaniu się i rocznego niemowlaka Stewie'ego, bystrego malucha, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia i zniszczenia świata. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy rodzinie poradą lub krytycznym komentarzem.
Treść filmu koncentruje się na grupie młodych małżeństw, których życie przecina się na placach zabaw, basenach i ulicach ich małej społeczności w zaskakujący i potencjalnie niebezpieczny sposób.


Jay i Bob są najmądrzejszymi, najprzystojniejszymi, najbardziej intrygującymi mężczyznami w Hollywood. Przynajmniej tak im się wydaje. Ktoś kręci o nich film, lecz nie płaci im ani grosza. Wyruszają, więc na spotkanie z filmowcami, by szukać zemsty i wyrównać rachunki. Są gotowi na wszystko.
Akcja filmu skupia się na wielkim potentacie przemysłu tytoniowego, który chcąc zwiększyć zyski swojej firmy zatrudnia Nicka Naylora, znakomicie znającego się na swoim fachu rzecznika prasowego. Naylor zrobi wszystko, aby zadowolić swojego pracodawcę, ale wciąż chce być nieskazitelny w oczach 12-letniego syna.
Serial, który prezentuje perypetie typowo amerykańskiej rodziny, ukazane w krzywym zwierciadle. Bohaterami są Al Bundy, jego żona - Peggy oraz para nastoletnich dzieci: Kelly i Bud. Zarozumiały i leniwy Al Bundy na co dzień pracuje w sklepie obuwniczym. Peggy, która czuje się samotna i nieszczęśliwa, uzależniła się od oglądania mydlanych oper oraz od zakupów.Dzieci Bundych wciąż poszukują idealnych partnerów. Z miernym skutkiem.
Jest wiek XVII. Nieurodzaj, jaki trapi burgundzkie miasto, odwracają narodziny cudownego dziecka. Chłopiec wykorzystywany jest przez wszystkich. Jego siostra, opętana żądzą sławy i zysku, podaje się za jego matkę, przypisując sobie dziewicze macierzyństwo, na wzór Matki Boskiej. Kościół, łasy na relikwie, zazdrośnie strzeże swej władzy.

Herkules

7,1
Obdarzony nadludzką siłą Herkules, młodzieniec żyjący pośród zwykłych śmiertelników, dowiaduje się nagle, że jego ojcem jest sam Zeus - najpotężniejszy z wszystkich greckich bogów. Aby powrócić na Olimp, Herkules musi udowodnić, że jest prawdziwym bohaterem, godnym swego boskiego rodowodu. Wyrusza więc z wiernym Pegazem na poszukiwanie Filokteta - legendarnego trenera herosów. Dzięki jego naukom zdobywa sławę i uwielbienie tłumów dokonując wielu bohaterskich czynów. Podczas wypraw poznaje piękną Megarę, w której zakochuje się bez pamięci. Wkrótce jednak Herkules wpada w sidła swego nikczemnego wuja Hadesa - władcy podziemnego świata, który szykuje się do obalenia Zeusa i przejęcia rządów na Olimpie. Wszyscy są bezsilni wobec mocy przebiegłego niegodziwca. Jedyna nadzieja w Herkulesie. Jednak dopiero, gdy nasz bohater odkrywa, że w walce ze złem, nie siła mięśni jest ważna, lecz czyste i dobre serce, udaje mu się położyć kres niecnym knowaniom Hadesa i zasłużyć na miano prawdziwego herosa, a tym samym na godne miejsce obok olimpijskich bogów.
Robot Chicken to komediowa animacja wykonana techniką poklatkową. Twórcy serialu bezustannie drwią z ikon popkultury – zabawek, filmów, programów telewizyjnych, a także z bardziej niszowych produkcji, pokazując własne wersje wydarzeń z udziałem popularnych bohaterów. Jednym z bardziej znanych motywów jest pokazanie postaci fantastycznych w zupełnie realistycznym otoczeniu.
Wieczne Miasto nie zmienia się mimo upływu wieków: wciąż istnieje w nim grupa ludzi żyjąca poza społeczeństwem, dla której liczy się tylko zabawa, rozgłos i seks. Pieniądze nie są ważne, ponieważ nie stanowią dla niej problemu. W tym środowisku Rzymskiej bohemy Marcello Rubini, dziennikarz jednego z brukowców i niespełniony pisarz, czuje się jak ryba w wodzie. Opisując ekscesy i skandale z udziałem gwiazd, sam nie unika podobnego życia. Nie jest w stanie dochować wierności narzeczonej, ani tym bardziej odwzajemnić jej uczucia. Targany wciąż nowymi zachciankami: raz próbuje zdobyć amerykańską aktorkę, następnym wierzy w miłość do jednej z kochanek, czy też jest biernym obserwatorem sfingowanego objawienia Matki Boskiej. Takie "słodkie życie" prowadzi go do stopniowego oddalania się od prawdziwego życia - kontakty z ojcem, lub z coraz rzadziej widywanym przyjacielem są tego doskonałym przykładem.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…